Strona wykorzystuje pliki cookies , prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnej funkcjonalności strony!

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Sanitas animalium pro salute homini

Lubelska Izba Lekarsko-Weterynaryjna uprzejmie informuje, że biuro Izby jest czynne od poniedziałeku do piątku w godzinach  830-1300. Obowiązują wszyskie aktualne zasady i ograniczenia związane z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zmarł lek. wet. Piotr Kapela

Z głębokim żalem i smutkiem, zawiadamiamy, że w dniu 29 sierpnia 2020 r. w wieku 67 lat zmarł lek. wet. Piotr Kapela. Ceremonia wyprowadzenia z kaplicy na Cmentarzu Komunalnym we Włodawie do kościoła pw. św. Ludwika nastapi w dniu 1 września 2020 r. o godz. 1015. Nabożeństwo żałobne będzie odprawione o godz. 1030. Po nabożeństwie żałobnym trumna z ciałem zostanie przewieziona do kościoła w Kolnie k. Reszla, gdzie będzie odprawione nabożeństwo żałobne dnia 2 września 2020 r. o godz. 1400, a nastepnie trumna z ciałem zostanie złożona do grobu na cmentarzu parafialnym w Kolnie.